Go to content

Main menu:

Pomoc innym/Opinie

Pomoc innym/Podziękowania/Opinie
Opinia:
"Szkoda, że tak niewielu jest takich lekarzy jak Pan profesor. Nie dość że specjalista to do tego tego niezwykle serdeczny człowiek, wesoły, z podejściem do dzieci i do ich rodziców też;) psychika i rodzica i pacjenta jest niezwykle ważna, a dzięki panu profesorowi można przejść przez różne schorzenia dużo łatwiej i z wiarą ze bedzie dobrze."
Opinia:
"Dzisiaj miałam niewątpliwą przyjemność poznać Pana Profesora . Moja córeczka Natalia była wcześniej hospitalizowana z powodu omiedniczkowego zapalenia nerek.Niestety nie miałam szczęścia do lekarzy kontrolujących jej stan po wypisaniu ze szpitala i problem powrócił.Pocztą pantoflową dowiedziałam się o Nefromedzie i to był strzał w dziesiątkę . To bardzo budujące , kiedy wiesz , że lekarz słucha tego co mówisz , wnikliwie dopytuje o wyszystkie objawy i okoliczności choroby , spokojnie i w barzdzo jasny sposób tłumaczy , co należy zrobić i jak chronić dziecko przed ewentualnymi nawrotami choroby . Wizyta ZDECYDOWANIE WARTA SWOJEJ CENY . Dziś są pierwsze urodziny mojej córci i do tego okazało się , że szybciutko wraca do zdrowia !!!! Panie Profesorze ... dziękuję :)."
Opinia:
"Prof. Zachwieja leczył moją wtedy 3 letnią córkę z nawrotowych ZUM-ów. To jeden z lepszych lekarzy, jakich udało mi się spotkać. Cierpliwy, serdeczny, wnikliwy. Słucha rodziców, obserwuje dziecko. Kieruje na dalszą diagnostyke, żeby poznać przyczyny choroby. Pacjenci przyjeżdżają do niego z odległych miejscowości Polski. Jest świetnym specjalistą i bardzo nam pomógł. Panie Profesorze bardzo dziękujemy"
Opinia:
"Super.Bardzo miły , konkretny lekarz :) Jako pierwszy postawił diagnoze mojej córce Weronice mimo ,ze wcześniej kilkakrotnie odwiedzała gabinety lekarskie i miała kilka usg w tym dwa na Krysiewicza w szpitalu ;( i nikt z lekarzy nie widział nic i nic nie robił by pomóc mojemu dziecku.Od kad Weronika chodzi do jego gabinetu czuje sie dobrze i wszystko zaczęło się normować.Wreszcie wiemy co jej dolega i jak z tym żyć i co robic by zaoszczedzic dziecku bólu.Polecam wszystkim tego lekarza mimo dośc wysokiej ceny wizyty. Ale przynajmniej wiem za co płace :) Karolina"
Opinia:
"Najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek kontakt. Świetnie wyprowadził mojego synka z choroby, inni lekarze nie dawali rady. Alex ciagle jest pod stałą opięką dr. Zachwieji. Zawsze miły, uśmiechnięty, sznujacy swych małych pacjentów i ich rodziców. Co najważniejsze leczy i myśli o dalszych losach dziecka, jak leki wpłyną na dziecko w przyszłości. Dziękuje!"
Opinia:
Jest na pewno miły, ale spotkałam także innych dobrych nefroloów dziecięcych. Niewątpliwie jego atutem jest praca w Klinice. W razie potrzeby szybko kieruje do szpitala w którym pracuje. Koszt wizyty w gabinecie duży !!!
Opinia:
"Profesor Zachwieja to wyśmienity pediatra. Pomógł mojemu synkowi, bo inni lekarze sobie nie radzili. Jest zawsze bardzo miły dla swoich pacjentów i ich rodziców. Poza tym można z nim być w ciągłym kontakcie telefonicznym i meilowym. Nie zostawi chorego w potrzebie, tak jak to robią inni lekarze"
Opinia:
"Prof. Zachwieję mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim. Znam go od dawna, kiedy moja córeczka zachorowała na nerki. Najpierw leczył ją w klinice a później w gabinecie w domu. To naprawdę znakomity specjalista i dobry człowiek. Zawsze usmiechniety i szukający najlepszego rozwiazania. Znany w całym kraju - ma pacjentów z połowy Polski. Wszyscy go bardzo chwalą za wiedzę i kompetencje"
Opinia:
"Jestem jego pacjentem od bardzo dawna. Super specjalista i fachowiec, zna się na rzeczy. Polecam tego specjalstę ponieważ nie ma chyba lepszego nefrologa dziecięcego od niego"
Back to content | Back to main menu